RAFAŁ SIEMIŃSKI - 34/S
 

Przekaż 1% podatku dla Rafała

Mam 44 lata, urodziłem się w Trzciance w woj. wielkopolskim, a obecnie mieszkam w Krakowie. Choruję na nieuleczalną chorobę genetyczną, MUKOWISCYDOZĘ. Obecnie nie istnieje lek przeciw tej chorobie, jednak skutecznie leczone objawy pozwalają zwolnić jej postęp. W Polsce nie wielu spośród chorych dożywa 30 roku życia... Mnie się udało...

Codzienne leczenie... Dodatkowo zdiagnozowana u mnie cukrzyca wymaga intensywnej insulinoterapii. Insulina, porcja leków rano i wieczorem, a do każdego posiłku enzymy trzustkowe. Długie, coraz bardziej męczące inhalacje i fizjoterapia to konieczność.

To wszystko sprawia, że leczenie jest kosztowne i samemu coraz trudniej sprostać wydatkom.

Niestety zniszczone przez chorobę płuca wymagają również podawania tlenu w nocy... Dzięki pomocy Fundacji SŁONECZKO udało się zakupić koncentrator tlenu.


Jak przekazać 1% podatku

Aby przekazać 1 procent podatku,  wystarczy w zeznaniu podatkowym podać następujące dane:


KRS: 0000186434
Cel szczegółowy: Rafał Siemiński 34/sJeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz przekazać pieniążki na konto Fundacji. Tak przekazane pieniądze zostaną przeznaczone na moje leczenie. To dzięki Twojej pomocy udaje mi się wciąż w miarę możliwości funkcjonować. Zakup leków staje się prostszy.


Nowe życie po przeszczepie płuc

6 stycznia 2016 roku przeszedłem przeszczep płuc. Rozpoczynam życia na nowo. To jednak nie oznacza końca choroby, mukowiscydoza dalej ze mną towarzyszy, ale żyję i oddycham.

Dziękuję za Twoją pomoc

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"
Stawnica 33, 77-400 Złotów
SBL Zakrzewo
89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Tytułem: Na leczenie Rafała Siemińskiego

Zapraszam na moją stronę
Ja Rafał i Życie z mukowiscydozą