FILIP CZAJA - 5/C

 

 

 

Nazywam się FilipPRZEKAŻ SWOJE 1,5% NA FILIPA CZAJA

 

Zwracam się z prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy dla mojego syna Filipa chorego na mózgowe porażenie dziecięce  pod postacią spastycznego niedowładu wszystkich kończyn.

Syn potrzebuje ciągłej (fachowej) rehabilitacji, przez co korzysta on z turnusów rehabilitacyjnych w Złotowie. Ośrodek ten dysponuje odpowiednim sprzętem, wykwalifikowaną kadrą która posiada duże doswiadczenie w pracy z osobami chorymi na MPD (Mózgowe Porażenie Dziecięce). Koszt pobytu (jeden turnus to wydatek ok. 8000,00zł) przekracza nasze możliwości finansowe. Mimo że Filip jest dzieckiem niepełnosprawnym ruchowo jego wyniki w nauce są dobre. Obecnie uczy się w liceum. Intelektualnie jest na poziomie swoich rówieśników. 

Wiosną 2007 r. Filipowi została operacyjnie wstawiona pompa baklofenowa, dawkująca  lekarstwo powodujące zmniejszenie spastycznych skurczy mięśni. Dzięki nieprzerwanej, ciągłej pracy (ćwiczenia, turnusy rehabilitacyjne, nadzór i ćwiczenia wykwalifikowanych specjalistów) u  Filipa widać postępy w jego rozwoju psychoruchowym, daje nam to jeszcze większy zapał do rehabilitacji naszego syna. 

Dzięki Państwa pomocy nasz syn będzie mógł uczestniczyć w turnusach, gdyż tylko dobra rehabilitacja pozwoli naszemu dziecku normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem.

Ćwiczenia, lekarstwa, dojazdy do specjalistów i sprzęt rehabilitacyjny są bardzo drogie. Dlatego zmuszona jestem prosić o pomoc finansową. Każda złotówka wpłacona na konto, to krok w życiu mojego syna w dojściu do pełnej sprawności ruchowej. 

Za zrozumienie i pomoc dziękuję.

 

 

 

W zeznaniu podatkowym za 2022 rok należy wpisać:

Nr KRS  0000186434

z dopiskiem 

 F I L I P  C Z A J A  5/C

 

 

Zapraszam na moją stronę:
www. filipczaja.infocity.pl