NATALIA GĘBOŁYŚ - 147/G

Natalka urodziła się 24 maja 2011 r. a wraz z nią wada genetyczna - Trisomia 21 - potocznie nazywana zespołem Downa.

Kilka tygodni po narodzinach u naszej córki wykryto wady serca - PDA, VSD, ASD II, które wymagały natychmiastowej operacji  (wady zostały skorygowane 6 września 2011r w GCZD w Katowicach-Ligocie).

W listopadzie 2011 r u Natalki zdiagnozowano niedoczynność tarczycy co wiąże się z codziennym przyjmowaniem odpowiedniej dawki hormonu.

Natalka wymaga ciągłej rehabilitacji ruchowej, jest też pod stałą kontrolą poradni specjalistycznych m.in. kardiologicznej, endokrynologicznej, logopedycznej, psychologicznej.

Regularnie uczęszcza na zajęcia terapii sensorycznej, logopedycznej, terapii ręki, przynajmniej raz w roku staramy się uczestniczyć w turnusie logopedycznym.

Stąd też nasza prośba do Państwa:

1)    Jeśli będziecie Państwo rozliczać się z fiskusem, to przekażcie 1% swojego podatku na rehabilitację i leczenie naszej córci:)

Wystarczy tylko wpisać w zeznaniu podatkowym (PIT)

- numer KRS fundacji 0000186434

- cel szczegółowy należy wpisać: NATALIA GĘBOŁYŚ; 147/G

2)  Możecie również dokonywać wpłat na niżej podane konto:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

77-400 Złotów, Stawnica 33

nr 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem: darowizna na rzecz NATALII GĘBOŁYŚ; 147/G

Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę i z góry dziękujemy za okazane serduchoSmile