Mały Festiwal Filmowy Integracja TY i JA

Mały Festiwal Filmowy Integracja TY i JA już po raz trzeci odbył się 6 września w siedzibie Fundacji. Uczestniczyli w nim nasi Podopieczni, pacjenci Ośrodka Zabajka w Stawnicy, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Złotowie, Harcerze z Zakrzewa, uczniowie Szkoły Podstawowej w Stawnicy i wiele innych osób. Imprezę prowadzili Monika z Marysią i Tobiasz. Nasze Słoneczka w nowej roli spisały się znakomicie. Obejrzeliśmy filmy, które dały dużo do myślenia uczestnikom festiwalu. Wystąpił zespół taneczny Crazy Team ze Szkoły Podstawowej w Stawnicy. Harcerze z Zakrzewa śpiewali i pomagali we wszystkim.

Mariusz Wentowski zauroczył wszystkich swoim śpiewaniem i nic dziwnego niedawno brał udział w Festiwalu Młodych Talentów w Koszalinie i zakwalifikował się II edycji. Mariusz kocha życie, ludzi, a najbardziej kocha śpiewać.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagają nam w przygotowaniu imprezy pracownikom Ośrodka Zabajka, firmie "Media-Inter Szop" Henryk Szopiński. Wszystkim dziękujemy za uroczy wieczór.

Stawnica, dnia 24.09.2013 Dorota Augustyniak

Wideorelacja