GALA MAŁY PROCENT DUŻA SPRAWA

Szanowni Państwo!

Jesteście dowodem na istnienie ludzi dobrej woli, szlachetnych i zaangażowanych, na których zawsze można polegać.

Dziękuję wszystkim za udział w niedzielnej gali MAŁY PROCENT DUŻA SPRAWA. Przede wszystkim Telewizji ASTA za inicjatywę i organizację tak szlachetnego przedsięwzięcia. Dziękuję szkole tańca i Panu Ryszardowi Gotlib. Dziękuję uczestnikom Tańca z Gwiazdami za poświęcony czas i ciężką pracę: Pani Agnieszce Kosmatka, Panu Krzysztofowi Pabich i Panu Grzegorzowi Peksa. Dziękuję zespołom: Na Górze i Beezone. Zespołowi Sygnalistów Myśliwskich „Brzuchowa Góra 208” z Krzywej Wsi. Dziękuję Podopiecznym Fundacji za wspaniały występ. Rodzicom za przygotowanie pysznych ciast, które cieszyły się dużym zainteresowaniem, dzięki temu zebraliśmy kwotę 1 482,53 na rehabilitację naszych bohaterów. Dziękuję naszym przyjaciołom i wolontariuszom za pomoc i wsparcie.

Dorota Augustyniak
Stawnica, 6 kwiecień 2016