Subkonta

Bezpłatne subkonta

Wyłącznie w Fundacji Słoneczko

Co to jest Subkonto?

Subkonto to bezpłatne narzędzie, które umożliwia gromadzenie środków finansowych na realizowanie Twoich codziennych potrzeb i marzeń. Pomagamy pozyskać wsparcie z różnych źródeł: 1,5% podatku, darowizn, zbiórek publicznych.

Dla kogo?

Subkonto może założyć każda osoba z niepełnosprawnością lub jakąkolwiek chorobą przewlekłą, wliczając choroby uznawane za cywilizacyjne lub spowodowane przewlekłym stresem np. depresja, nerwica czy lęki. Do założenia subkonta nie potrzebujesz orzeczenia o niepełnosprawności, wystarczy zaświadczenie lekarskie.
Jeśli masz wątpliwości czy możesz założyć subkonto, skontaktuj się z nami.

Co warto wiedzieć?

Nie musimy kierować się lokalizacją, aby założyć subkonto można bez problemu przeprowadzić to zdalnie.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami pod numerem 67 263 40 87 w dni robocze w godzinach 8:00-14:00 lub napisz na adres subkonto@fundacja‑sloneczko.pl, oddzwonimy do Ciebie. To nas wyróżnia!