BARTOSZ KOWALSKI - 89/K

APEL O POMOC

Drodzy Państwo : w imieniu mojego 3.5 letniego syna Bartosza Kowalskiego chorego na wodogłowie wrodzone ( stan po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej, plastyka przełyku pokarmowego – niedrożność, stan po plastyce przetoki przełykowo-tchawiczej, refluks żołądkowy,trzykrotne już rozszerzanie przełyku, operacja zamknięcia kości czaszki  maj 2008,sierpień 2009 rewizja układu zastawkowego.

Zwracam się z prośbą o pomoc wzbieraniu funduszy na jego leczenie i rehabilitacje.Syn mój jest pod stałą opieką poradni : rehabilitacyjnej, neurologicznej, neurochirurgiczneji, audiologicznej i  chirurgicznej.

Bartosz jest opóźniony psychoruchowo(  nie chodzi )w związku z tym wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Szanse sprawności ruchowej są bardzo duże dzięki intensywnej rehabilitacji i masaży, zarówno w domu jak i w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych, oraz zakupu specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

To wszystko związane jest z dużymi kosztami, na które nas nie stać. Jesteśmy zaangażowani w proces leczenia syna i dokładamy wszelkich starań by mimo

finansowych ograniczeń, umożliwić dziecku jak najlepsze warunki leczenia.

Pragnę zwrócić się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w trudnym leczeniu,intensywnej rehabilitacji domowej, edukacji i w zaopatrzeniu w niezbędny sprzęt potrzebny w życiu codziennym mojego synka Bartosza.
Po czterech  wyjazdach do Ośrodka Rehabilitacyjnego Zabajka 2, trzech do Ośrodka Rehabilitacyjnego NEURONU i Ośrodka Norman  widać postępy w rozwoju psycho-ruchowym dziecka. W lipcu tego roku syn odbył 10 sesji z udziałem delfinów czyli delfinoterapie. Po tak ogromnych bodźcach potrzebna jest bardzo intensywna rehabilitacja. Niestety nas rodziców nie stać na tak duże koszty ( mąż jest jedynym żywicielem rodziny4 osobowej ).Koszt jednego turnusu to kwota od 4000 zł do 6000zł ( w zależności od ośrodka rehabilitacyjnego).Zalecane jest 6 turnusów w ciągu roku.Do tego oczywiście codzienna rehabilitacja 50 zł., masaże 40 zł.,hipoterapia  40 zł.

Obecnie syn odbył 10 sesji delfinoterapii ( bardzo silne bodźce) w związku z tym bardzo wskazany jest turnus rehabilitacyjny.

Zwracam się do Państwa z prośbą o dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego,dzięki któremu mój syn zrobi postępy ruchowe,co jest dla nas bardzo ważne,dążenie do jego samodzielności. .

Wpłat można dokonywać na konto:

SBL ZAKRZEWO

NUMER KONTA :  89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Z dopiskiem na leczenie i rehabilitacje Bartosza Kowalskiego symbol 89/K

Z góry dziękuję za darowizny, które będą dla nas wielką pomocą w dalszym dążeniu do usprawniania Bartoszka.

Telefon do mamy Bartoszka 694620307

e-mail. ewelina-kowalska1@wp.pl