BARTOSZ CZABAŃSKI - 85/C

Pomoc dla Bartusia

Dzięki rehabilitacji Bartuś znowu się uśmiecha

Nazywam się Bartosz Czabański. Urodziłem się 29 kwietnia 2010r. W pierwszym tygodniu życia zdiagnozowano  u mnie wrodzoną wadę serca. Gdy miałem 2,5 mieś. wykonano operację podczas której doszło do niedotlenienia  i stanu podobrzękowego mózgu. Od tamtej pory jestem pod stałą kontrolą specjalistów: neurologa, kardiologa, hematologa, gastrologa. W wyniku uszkodzeń neurologicznych mój rozwój psychoruchowy jest opóźniony tzn. nie siedzę, nie raczkuję, nie gaworzę, nie potrafię trzymać zabawek. W związku z powyższym wymagam stałej rehabilitacji. Zalecane są również specjalne turnusy rehabilitacyjne, których koszty przewyższają możliwości finansowe moich rodziców. Zwracam się z gorącą prośbą do ludzi dobrego serca o przekazanie 1% podatku dochodowego. Pragnę dodać ,że wszystkie przekazane przez Państwa pieniądze zostaną wykorzystane tylko  i wyłącznie na leczenie i rehabilitację zgodnie ze statutem Fundacji.

Innych wpłat można dokonać na  konta:

Tytułem: na leczenie i rehabilitację Bartosza Czabańskiego  symbol: 85/C

Oddając 1% w zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać dane:

NUMER KRS 0000186434
cel szczegółowy:  BARTOSZ CZABAŃSKI 85/C

Pragniemy podziękować wszystkim naszym Darczyńcom za ubiegłoroczne datki. Niestety ze względu na ochronę danych osobowych nie możemy tego uczynić osobiście. Oto kilka rzeczy, które udało nam się sfinansować dzięki zebranym pinieniążkom: dojazd i pobyt na  turnusach rehabilitacyjnych, leki przeciwpadaczkowe, fotelik samochodowy, dojazd na codzienna rehabilitację. Dziękujemy bardzo.

Rodzice Bartusia