PIOTR PLEWA - 76/P

PIOTR PLEWA ur.28.07.1999r

Z całego serca  dziękujemy wszystkim, którzy podarowali 1% podatku na rzecz naszego syna Piotra .Serdecznie dziękujemy podatkowiczom z miejscowości (US) :

Starachowice, Radom, Kielce,Warszawa, Piaseczno, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Jędrzejów, Skarżysko-Kamienna, Pińczów, Krosno.

Witamy serdecznie

Jesteśmy rodzicami Piotrka i chcielibyśmy prosić Was o podarowanie naszemu synkowi 1%  podatku.

Robimy wszystko, aby pomóc Piotrowi i chcielibyśmy zrobić jeszcze więcej.

Piotr od 5 mieś życia czyli od momentu rozpoznania dziecięcego porażenie mózgowego jest stale rehabilitowany.

- do 3 roku życia –metodą Vojty  wtedy zaczął stawiać pierwsze kroki.

- 2004 r- operacja  wydłużenia ścięgien Achillesa,

- 2009 r -operacja na przywodzicielach

Obecnie Piotr jest uczniem Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Starachowicach, to bardzo sympatyczny i pogodny chłopiec. Jest chętny do nauki. Potrzebuje jednak pomocy w procesie nauki i rehabilitacji.

Mimo jego starań potrzebna jest pomoc: terapii neurologopedycznej, rehabilitanta, pedagoga, psychologa.

Jak można pomóc Piotrkowi

Należy  obliczyć  1% podatku  dochodowego  należnego Urzędowi  Skarbowemu.  W zeznaniu   wpisz:

Nr KRS 0000186434 i obliczoną kwotę 1% podatku

bardzo ważne aby wypełnić rubrykę:

cel szczegółowy 1%:    76/P Piotr Plewa

Możesz też pomóc w inny sposób!

Wpłaty, które nie są związane z 1% można wpłacać bezpośrednio na konto Fundacji.  Każdą darowiznę na rehabilitację dziecka można odliczyć od dochodu.

Fundacja Słoneczko, Stawnica 33, 77-400 Złotów

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

tytuł przelewu: rehabilitacja i leczenie Piotra Plewa 76/P

Z całego serca  dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc.

Justyna i Grzegorz Plewa- rodzice Piotrusia