- 48/L

Agnieszka Litańska lat 15

Witam serdecznie...Moja córka Agnieszka urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową (rozszczep kręgosłupa),wodogłowiem,porażone ma kończyny dolne,stopy końsko -szpotawe,pęcherz neurogenny (musi się cewnikować co 3 godziny)oraz silną wadą wzroku(sprzężona nadwzroczność i astygmatyzm) oraz zakotwiczenie rdzenia kręgowego co wiąże się w przyszłości z poważną operacją na otwartym rdzeniu kręgowym.Moja determinacja w rehabilitacji sprawiła ,że córka porusza się o własnych siłach.Zażywa stałe leki na pęcherz.Życie dziecka niepełnosprawnego jest trudniejsze ,ale my jesteśmy po to żeby je ułatwić i sprawić bardziej radosnym.Obecnie Agnieszka chodzi do 2 klasy Gimnazjum Integracyjnego,objęta jest specjalnym programem nauki dla dzieci mających problem z koncentracją.

Czując, że są obok nas ludzie nam  życzliwi,łatwiej jest się zmierzyć z wszystkimi przeciwnościami stawianymi na naszej drodze.

Dlatego proszę ludzi dobrej woli i serca o wpłaty na konto Agnieszki.Pieniążki będą przeznaczone na turnusy oraz leczenie córki.

Każdy samodzielnie decyduje o swoim 1 %.Jeśli zdecydujesz się i zechcesz pomóc Agnieszce proszę o wpłatę 1% podatku na konto.

Liczy się każda złotówka.Dziękuję za każdą wpłatę.

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"

77-400 Złotów Stawnica 33

SBL Zakrzewo

Nr. konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem : na leczenie i rehabilitację AGNIESZKI LITAŃSKIEJ

www.fundacja-sloneczko.pl

1% PODATKU DLA  AGNIESZKI

Możesz pomóc wystarczy wpisać w  PIT KRS 0000186434

Cel szczegółowy : Agnieszka Litańska (symbol 48/L )-na leczenie i rehabilitację

Jeśli chcesz przekazać 1% Twojego podatku na moje leczenie,to już bardzo Ci dziękuję i jestem wdzięczna.

Agnieszka

"W życiu  bowiem istnieją rzeczy,o które warto walczyć do samego końca"                            Paulo Coelho

Serdecznie dziękuję mama Agnieszki-Katarzyna LitańskaLaughing

kontakt email : n.o.v.a30@interia.pl