GRZEGORZ OMORCZYK - 40/O

Witam, oto ja:

w trakcie rehailitacji:

Zwracamy się z pro¶b± o pomoc i wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitacje naszego syna Grzegorza. Nasz syn ma 24 lata w styczniu 2010 roku został pobity. Skutek pobicia dla naszego syna był tragiczny. Doznał urazu czaszkowo-mózgowego ze stłuczeniem krwotocznym mózgu. Był natychmiast operowany, jego stan był bardzo ciężki. Jest po kraniotomii czołowo-skroniowo-potylicznej, odbarczeniu ostrego krwiaka podtwardówkowego. Nasz syn miał obrzęk mózgu był w stanie ¶pi±czki mózgowej. Przebywał 27 dni na oddziale intensywnej terapii następnie na oddziale neurologi głęboko nieprzytomny bez kontaktu.

Udało mu się jednak wybudzić, ale w wyniku doznania urazu jest osob± całkowicie niesamodzieln± , wymaga całodobowej opieki. Nasz syn ma spastyczne porażenie czterokończynowe,wodniak przymózgowy, nie mówi oraz ma zaburzenie widzenia i połykania .Nasz syn jest rehabilitowany i robi powoli postępy,bez fachowej rehabilitacji nasz syn skazany jest na wegetacje. Koszty rehabilitacji s± bardzo wysokie dlatego bardzo prosimy o pomoc finansow± na jego rehabilitacje.

Dzięki Państwa pomocy nasz syn będzie miał szanse na powrót do sprawno¶ci. W celu zbiórki pieniędzy utworzyli¶my Grzesiowi subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,SŁONECZKO'' Stawnica 33 77-400 Złotów.

Jeżeli chc± Państwo pomóc Grzesiowi to prosimy o wpłatę na konto

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym

SLB Zakrzew

Nr konta.; 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010