JOLANTA SARNIAK - 237/S

Mam na imię Jola, mam 37 lat. Jestem mamą Lenki urodzonej we wrześniu 2010r.

Niedługo po porodzie uległam poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznałam wielonarządowego urazu, zwłaszcza kończyn górnych. Musiano dokonać amputacji lewej ręki na poziomie przedramienia oraz prawej dłoni na poziomie śródręcza. W chwili obecnej nie jestem samodzielna i mam problem z wieloma codziennymi czynnościami życiowymi. Czekają mnie jeszcze zabiegi mikrochirurgiczne prawej ręki i długotrwała systematyczna rehabilitacja.

Zaopatrzenie lewej ręki w protezę funkcjonalną oraz prawej dłoni w protezę uzupełniającą to dla mnie szansa na samoobsługowość i poprawę jakości życia mojego i mojej rodziny. Daje też nadzieję, że w przyszłości będę mogła pełniej zająć się córką i wrócić do życia zawodowego.

Jeżeli chcecie nam Państwo pomóc w zebraniu środków na wyposażenie ortopedyczne i bieżącą rehabilitację, proszę o wpłaty na niżej podany numer konta Fundacji. Będziemy również wdzięczni za przekazanie 1% podatku.

nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem: na leczenie Jolanty Sarniak, 237/S