MAKSYMILIAN MALEWICZ - 141/M

Maksymilianek urodził się z ogromnym wodoglowiem, koarkatacja aorty, stopami końsko-szpotawymi, jest dzieckiem niewidomym.Stwierdzono Zespół Dandy Walkera oraz padaczkę Z uwagi na znaczne rozmiary ( obwód głowy 72 cm) i co za tym idzie ciężar głowy ( 8 kg) nasz synek ma bardzo ograniczoną mozliwość samodzielnego poruszania się.

Maksiu wymaga systematycznego usprawniania ruchowego, które zapobiegnie powstawaniu dalszych deformacji w obrębie kończyn dolnych ,umożliwi rozwój górnych partii ciała. a wielozmysłowa stymulacja rozwoju wpłynie na poprawę kontroli motoryki,koordynacji ruchu i globalny rozwój oraz poszerzy jego własną aktywność ruchową .

Maksymilianek wymaga specjalnej całodobowej opieki oraz systematycznej długotrwałej specjalistycznej rehabilitacji ruchowej i rehabilitacji logopedycznej

Maksiu jest pod opieką specjalistów :neurologa,kardiologa, logopedy,specjalisty rehabilitacji a także audiologa, okulisty i ortopedy.

Dlatego z całego serca zwracamy się z prośbą o pomoc dla Maksymilianka Koszt
miesiecznej rehabilitacji to 1500zł co znacznie przekracza nasze mozliwości
finansowe a dotychczasowa rehabilitacja przynosi ogromne postępy w rozwoju Maksia.

Również koszty leczenia,zakupu leków,pieluch,środków kosmetycznych i sprzętu do
 rehabilitacji, są tak duze że nie jesteśmy w stanie ich pokryć.

Maksiu potrzebuje również specjalistycznego sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego,
 systemów stabilizujacych , przeciwodlezynowych robionych indywidualnie dostosowanych
do rozmiaru jego głowy .Sprzęt dostępny w sklepach nie jest przystosowany dla dziecka
z tak ogromnym wodogłowiem.

Maksiu potrzebuje również specjalistycznego lóżka robionego na zamówienie.

Tylko dzięki zabiegom wielu specjalistów oraz ciężkiej pracy swoich bliskich Maksiu robi
i będzie mógł robić kolejne kroczki w swoim rozwoju.

Naszym największym marzeniem jest żeby Maksiu mógł kiedyś sam utrzymać swoją głowę

Jeżeli chcieliby Państwo pomóc nam w sfinansowaniu rehabilitacji naszego synka to prosimy o przekazanie 1% ze swojego podatku na konto Fundacji Słoneczko:

Nr KRS 0000186434

Cel szczegółowy: „Maksymilian Malewicz 141/M”

Poza przekazaniem 1% z podatku można także dokonywać wpłat na konto Fundacji:

SBL ZAKRZEWO
Nr. Konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
 z dopiskiem " darowizna na rzecz Maksymiliana Malewicz 141/ M”

Wszystkim Darczyńcom którzy zechcą nam pomóc w leczeniu i rehabilitacji  naszego synka  z całego serca DZIĘKUJEMY !!!

Wioletta i Adrian Malewicz