DOMINIK STANEK - 132/S

Los dał mu to z czym trudno się zmierzyć-nieuleczalną chorobę. Czternastoletni Dominik niemal we wszystkim uzależniony jest od innych.

Nikt nie spodziewał się, że urodzi się tak wcześnie i wycierpi tak wiele. Urodził się w 30 tyg ciąży z niedotlenieniem okołoporodowym.

Nie oddychał, był resuscytowany. Przeżył, ale w 5 dobie życia doszło do obustronnego zapalenia płuc i ropnego zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych, co spowodowało wodogłowie wewnętrzne pozapalne. Stan był krytyczny.

Dominiś wygrał walkę o życie.

Teraz zmaga się z codziennością. Nie potrafi sam siedzieć, jeść ani chodzić. Choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe, w czasie choroby stracił także wzrok. Cierpi też na padaczkę, a każdy jej atak powoduje czasowe cofnięcie tego czego już się nauczył.

Ale to tylko niektóre z Jego dolegliwości. Każdy dzień to walka z własnym ciałem. Dominik potrzebuje pomocy. Cały czas potrzebuje specjalistycznego leczenia i rehabilitacji, na którą potrzebne są pieniądze. Dlatego zwracamy się o wsparcie i aktywne współdziałanie z nami w zdobywaniu środków finansowych.

Prosimy, aby wypełniając roczne zeznanie podatkowe

przekazali Państwo 1 % swojego podatku na rzecz

FUNDACJI POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

„SŁONECZKO”,

koniecznie z dopiskiem w rubryce „ informacje

uzupełniające”:

DOMINIK STANEK, 132/S

Możesz również pomóc wpłacając dowolną kwotę na subkonto:

FUNDACJA

POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM

"SŁONECZKO"

SBL ZAKRZEWO

Nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

koniecznie z dopiskiem

DOMINIK STANEK, 132/S

Każda, choćby najmniejsza nawet wpłata, to odrobina więcej zdrowia dla Domisia. Szansa na życie.

ZA OKAZANE SERCE DLA DOMINIKA -DZIĘKUJEMY!!!