JAKUB BIAŁY - 655/B

Szanowni Państwo,

Zwracam się z prośbą o pomoc finansową na leczenie i rehabilitację naszego synka Kubusia.

07.05.2017r. przyszedł na świat nasz synek, był wcześniakiem. Urodził się w 31 tygodniu ciąży. Miał niedotlenienie, obrzęk mózgu, sepsę oraz krwotok w opłucnej. Lekarze walczyli o jego życie. Po niedługim czasie stwierdzono retinopatię wcześniaczą. Kuba został zakfalifikowany do zabiegu w Katowicach. Następnie został skierowany na rezonans magnetyczny głowy. Okazało się że sepsa uszkodziła mózg, stwierdzono zanik móżdżku, który jest odpowiedzialny za ruch i koordynację. Niedawno Neurolog stwierdział również dziecięce porażenie mózgowe. Dlatego w chwili obecnej synek ma spore opóźnienie psychoruchowe. Wymaga ciągłej i kosztownej rehabilitacji aby w przyszłości mógł stać się w miare samodzielny. Cały czas jesteśmy pod opieką Neurologa, Neonatologa, Okulisty, Laryngologa, Rehabilitantek, Psychologa, Pedagoga, Neurologopedy oraz Terapeuty Integracji Sensorycznej. To wszystko wiąże się z dużymi kosztami, które nas przerastają. Dlatego bardzo proszę o wsparcie. Dzięki Państwa pomocy Kubuś będzie miał szanse na normalne życie.

Przy przekazywaniu 1%:

77-400 Złotów, Stawnica 33A

Numer KRS : 0000186434

Cel szczegółowy : Jakub Biały 655/B

Poza przekazaniem 1% można również dokonywać darowizn na konto :

89894400030000208820000010

z dopiskiem (tytuł przelewu) "Na leczenie i rehabilitację Jakuba Biały, 655/B

Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!