MAŁGORZATA DULKA - 388/D

GosiaMałgosia urodziła się 28.11.2009r. z genetyczną chorobą Recklinghausena - ta nieprzewidywalna i podstępna choroba daje się we znaki w życiu codziennym. Od początku bradzo dużo chorowała, ciągłe zapalenia oskrzeli i płuc powodowały długie pobyty w szpitalach i osłabiały organizm. Zdiagnozowaną miała astmę wczesnodziecięcą, z której po mału wychodzi. Małgosia ma zdiagnozowanego dużych rozmiarów guza (nerwiakowłokniaka) klatki piersiowej i brzucha oraz mocno postępującą skoliozę.

Małgosia, ze względu na nieprzewidywalny charakter choroby jest pod kontrolą wielu specjalistów: poradnia fakomatoz, ortopedyczna, neurologiczna, laryngologiczna, pulmonologicza, ortodontyczna, okulistyczna i psychlogiczna.

Małgosia jest po skomplikowanej operacji skoliozy kręgosłupa, w Niemczech. Niestety z uwagi na guza klatki piersiowej i brzucha, nie mogła mieć zastosowanej najnowocześniejszej metody. Pręty stabilizacyjne, które ma zamontowane, będą wydłużane operacyjnie w niemieckiej klinice aż do czasu osiągniecia dojrzałości kostnej kręgosłupa. Czeka ją jeszcze 9 kosztownych operacji.

Zbieramy na leczenie i rehabilitację Małgosi, która na to zasługuje, ponieważ mimo cierpienia jest miłą, pogodną i zdolną dziewczynką.

Podaruj jej 1 promyczek słońca :)

1% z podatku dla Małgosi

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „ Słoneczko”

NUMER KRS : 0000186434

CEL SZCZEGÓŁOWY: 388/D Dulka Małgorzata

Darowizna dla Małgosi na konto Fundacji

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

77-400 Złotów, Stawnica 33A

NR KONTA:89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

W TYTULE: 388/D  Dulka Małgorzata - darowizna

Za każdy gest składamy w jej imieniu serdeczne podziękowania !!!