NELA TRZEBIATOWSKA - 189/T

Zwracam sie z prośba o wsparcie finansowe małej Nelki na leczenie i rehabilitacje.Nelka urodziła sie w czerwcu 2016r. o 2,5 miesiaca wcześniej, w ciężkiej zamartwicy urodzeniowej i z niewydolnością odechową.

Już na pierwszej wizycie lekarskiej stwierdzono wiotkość mięśni tułowia oraz wmożone napiecie miesniowe kończyn dolnych.

Aby Nelka mogła samodzielnie stać czy tez chodzic, potrzebna jest długa i kosztowna rehabilitacja, która umożliwy jej prawidłowy rozwój ruchowy. Niestety koszty specjalistycznej rehabilitacji przerastaja nasze moziwosci finansowe.

Naszym marzeniem jako rodziców jest to by Nelka mogła biegac i bawic sie z rówieśnikami, co stanie sie możliwe dzieki Państa pomocy finansowej. Srodki przekazane na subkonto pozwolą nam sfinansowac wyjazd na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny.

Przekaż swój 1% na

Fundacje Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko"

Nr KRS: 0000186434

Cel szczegółowy: Nela Trzebiatowska 189/T