PIOTR CIERPISZ-PUSTELNY - 119/C

Mam na imię Piotrek. Urodziłem się jako wcześniak z zespołem wad wrodzonych oraz dużym niedotlenieniem i wystąpił u mnie wylew śródczaszkowy II/IV stopień. W pierwszym tygodniu mojego życia wykryto u mnie martwicze zapalenie jelit, a w trzecim zaś retinopatię wcześniaczą. Zdiagnozowano u mnie także dysplazję oskrzelowo-płucną i niedobór masy ciała. W ciągu czterech miesięcy życia przeszedłem 7 operacji w tym 4 na niedrożność jelit, 2 na przepuklinę pachwinową oraz zabieg na oczy. W tym roku wykonano u mnie zabieg podwichnięcia stawu biodrowego. Powyżej wymienione choroby spowodawały, że lekarze postawili u mnie diagnozę - dziecięce porażenie mózgowe. Aby normalnie funkcjonować potrzebuję codziennej rehabilitacji oraz częstych wizyt u specjalistów. Na dzień dzisiejszy mam prawie 4 lata i jeszcze samodzielnie nie chodzę, nie stoję i  jestem opoźniony w rozwoju psycho-ruchowym. Codzienna rehabilitacja i hipoterapia sprawiły jednak, że zacząłem samodzielnie siadać, co jest dowodem na to, że ma ona sens.

Piotruś na hipoterapii

Jeżeli chcesz mi pomóc w walce z chorobą możesz to zrobić  wpłacając 1% podatku ze swojego rocznego rozliczenia:

należy wpisać : KRS 0000 186434 z dopiskiem: " Piotr Cierpisz- Pustelny symbol 119/C " WAŻNE ! (z uwagi na to aby pieniązki trafiły do Piotrka)

Możesz również pomóc dokonując indywidualnej wpłaty na konto:

77-400 Zlotów, Stawnica 33

nr: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem: 119/C, Piotr Cierpisz- Pustelny

Można też dokonywaćdowolnych wpłat na to konto.

Za każdą okazaną pomoc z góry dziękuje wraz z rodzicami