„Rozgrzewka” przed finałowym zakończeniem akcji charytatywnej „Marathon BMW” w Berlinie

7 września 2014 roku o godzinie 15.00 w Stawnicy nad jeziorem Piaskowym, odbyła się „Rozgrzewka, ” przed finałowym zakończeniem akcji charytatywnej „Marathon BMW” w Berlinie dla dzieci z autyzmem. W symbolicznym biegu towarzyszyli nam specjalni goście: Piotr Pogon i Bogdan Bednarz (uczestnicy maratonu), Czesław Mozil (wokalista, kompozytor i muzyk, juror programu X Factor), mieszkańcy Złotowa i okolic, Podopieczni Fundacji Słoneczko, pacjenci Ośrodka „Zabajka” w Stawnicy.
Niesamowita impreza uczestniczyło ponad trzysta osób. Biegli wszyscy dzieci, dorośli, młodzież sprawna i niepełnosprawna, na wózkach, na rękach opiekunów.
Było mnóstwo pozytywnej energii, który pozwolił nam zburzyć mur autyzmu.

Stawnica, 10.09.2014 Dorota Augustyniak