Pierwszy Mały Festiwal „Integracja Ty i Ja”

Pierwszy Mały Festiwal „Integracja Ty i Ja” odbył się 6 września o godz. 18.00 w kinie „Truskawka” w Złotowie. Spotkanie zaczęliśmy od prezentacji prac warsztatów terapii zajęciowej w Złotowie i prezentacji książki naszej podopiecznej Małgorzaty Glinki. Był to czas na rozmowę, poznanie gości, a przede wszystkim przełamanie bariery dzielącej niepełnosprawnych ze społeczeństwem. Przerwy między filmami wypełnione były muzyką i wspólnym śpiewaniem. Fundacja „Słoneczko” przygotowała upominki dla gości. Filmy wzruszyły naszych widzów do łez i zmieniły spojrzenie na „wiele spraw”. W tym ważnym dla nas wydarzeniu był z nami również Pan Senator Mieczysław Augustyn i przedstawiciel Pana Stanisława Chmielewskiego Sekretarza Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości. List od Pana Wiceministra. Dziękuję wszystkim którzy pomogli nam w organizacji festiwalu:
· Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej
· Warsztaty Terapii Zajęciowej w Złotowie
· Marzena Grochowska
· Paweł Kucharski
· Adam Kołakowski
· Unimetal Złotów
Dziękuję również za możliwość  uczestnictwa w tak ważnym wydarzeniu, które pomaga zrozumieć problemy niepełnosprawnych, a przede wszystkim zintegrować nasze małe społeczeństwo. Piosenka.                       Stawnica, wrzesień 2011

Wideorelacja