Liber odwiedził naszych Podopiecznych!

Na zaproszenie Tobiasza Carewicz 5 lipca odwiedził Podopiecznych Fundacji sam Liber. Spotkanie odbyło się w Stawnicy w Ośrodku Zabajka z udziałem Podopiecznych, pacjentów Ośrodka, dzieci i młodzieży z pobliskich miejscowości. Marcin Piotrowski „Liber” nie jest zwykłym człowiekiem. „Jest fantastycznym kolegą i przyjacielem” powiedział Tobiasz. Spędził z nami kilka godzin. Był to czas zabawy, wspólnego śpiewania i rozmowy. Potrafił odnaleźć się w niecodziennej sytuacji, jest otwarty, wrażliwy i kontaktowy. Nie jest obojętny na osoby niepełnosprawne. Potrafi dać im radość i uśmiech, a to znaczy, że ma dobre serce. Za to bardzo mu dziękujemy.

Stawnica, lipiec 2012
Dorota Augustyniak