1% podatku

Informacje dot. przekazania 1% podatku

Szanowni Państwo!

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1 % należnego podatku dochodowego na naszą fundację. Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie istnieje możliwość przekazania 1 % należnego podatku dochodowego na rzecz tychże organizacji.

Fundacja „Słoneczko” powstała 9 stycznia 2004 roku i zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Poznaniu pod nr. KRS 0000186434, a status organizacji pożytku publicznego otrzymała 09.02.2005 roku.

Głównym celem naszej fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym w pozyskiwaniu środków potrzebnych na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Potrzebujemy wsparcia ludzi dobrego serca, dzięki którym nasi podopieczni będą mieli szansę na samodzielną egzystencję i lepszą przyszłość.

Możesz już sam zdecydować komu przekazać 1% swojego podatku, PRZEKAŻ GO PODOPIECZNYM NASZEJ FUNDACJI!

Jak to zrobić?

1. Należy obliczyć 1% podatku dochodowego należnego Urzędowi Skarbowemu.
2. W zeznaniu za 2013 rok wpisz:

tylko:
Nr KRS 0000186434
i obliczoną kwotę 1% podatku

Urząd Skarbowy zrobi to za Ciebie i przekaże nam Twój podatek.