Ewa Magdalena Lach

Nazywam się Ewa Magdalena Lach. Żyję w zgodzie z moimi wartościami. Jestem odpowiedzialna za wszystko co robię w moim życiu. Jestem spójna.

Najlepiej opisuje mnie 5 słów: PASJA, PRACA, UCZCIWOŚĆ, ROZWÓJ, PRZYGODA

Jestem coachem. Proces ewolucji klienta, organizacji, opieram na zasobach intelektualnych na równi z kapitałem emocjonalnym, który pozwala na transformującą zmianę.

Coachingowe podejście do rozwoju jest nowym stylem życia. Stylem, który przyczyni się do zrozumienia własnych potrzeb, rozwinie samoświadomość, poszerzy perspektywy, wpłynie na realizację własnych marzeń. Wierzę, że podejście do coachingu, w którym inteligencja emocjonalna jest główną dźwignią rozwoju i procesu wewnątrz organizacji, odzwierciedli pozytywnie zmianę w społecznej percepcji funkcjonowania firm. ©

W mojej pracy przestrzegam zasad Kodeksu Etycznego ICFu.

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza i jestem malakologiem.

W ramach studiów podyplomowych uczestniczyłam Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego, jednej z najlepszych uczelni biznesowych w/g dziennika Financial Times. „Coaching profesjonalny – metody i praktyka” (180h), Szkolenia certyfikowane przez Międzynarodową Organizację Coachingową (ICF - International Coach Federation):
• Szkolenie „Rozwój postawy coacha/Coaching profesjonalny” ; „Development of a Coach Attitude / Professional Coaching” – prowadzone przez Urszulę Sadomską (Master Certified Coach ICF).
• Szkolenie „Coach, czyli kto?” – prowadzone przez Bartosza Berendta (Associate Certified Coach ICF),
• Coach Wise Essentials – szkolenie organizowane przez Coaching Center, Warszawa

20.12.2012 zdałam egzamin akredytacyjny w ICF Global. Moimi mentorami byli: Urszula Sadomska (MCC) i Bartosz Berendt (ACC)

Firmę Lach & Partnerzy stworzyłam by móc podzielić się wiedzą i doświadczeniem nowego podejścia do rozwoju firm i ich pracowników. Celem mojej pracy jest kreowanie własnej rzeczywistości, bycie twórcą własnego środowiska.

Stworzyłam dwa modele, Model WARTOŚCI™ – kompetencji lidera oraz model: Integrity™ - określający nowoczesne przywództwo oparte na autentyczności, czyli spójnym systemie wartości, komunikacji i działania.

Tematowi zarządzania w organizacji i budowania kultury relacji w oparciu o wartości, poświęcam wiele uwagi. Opisałam je w autorskim projekcie Integrity™ wraz Agatą Gebhardt i Marzeną Procyszyn. Szczegóły projektu znajdziecie Państwo z zakładce Projekty.

W życiu prywatnym podążam za pragnieniami i marzeniami. Najważniejszy jest dla mnie proces drogi. Najwspanialsze z moich podróży budowały mnie, rozwinęły coachingowe podejście do świata: stawianie pytań, tworzenie relacji, uważne słuchanie świata i siebie. Rumunia, Nowa Zelandia, Rosja, USA, RPA, Botswana, Zambia, Mongolia, Chiny tworzyły moją otwartość na różnice międzykulturowe i inspirowały do kreowania własnego życia. Przede mną Patagonia.

Rok 2015, zaciągnęłam zobowiązanie wobec siebie, że wezmę udział w Triathlonie. Punkt wyjścia: dzisiaj wchodząc na trzecie piętro mam zadyszkę i nazwę ją - małą nadwagę.

Kocham kino rosyjskie i europejskie. Fascynują mnie neurony i kognitywistyka. Moim ulubionym słowem jest imponderabilia.

Majowe spotkanie w 2013 roku z vice - Prezes Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym Słoneczko, Panią Dorotą Augustyniak zamknęłyśmy uściskiem dłoni dającym poczucie rozpoczynającej się współpracy. Jestem przeszczęśliwa, gdyż Firma Lach & Partnerzy prowadziła już wraz z Partnerami działania pro publico bono. Rozmowa z Panią Dorotą stała się dla mnie kamieniem węgielnym pod działanie i rozpoczęłam proces zarejestrowania Fundacji Lach & Partnerzy, w której w cele statutowe zostaną wpisane szkolenia, warsztaty dla Rodziców i członków Rodzin osób niepełnosprawnych. Praca w oparciu o Racjonalną Terapię Zachowań oraz cały model Terapii Simontonowskiej będzie mogła zaistnieć również w ujęciu coachingowym i holistycznym. Wierzę, że Firmy aktywnie działające w obszarze CSR włączą się aktywnie w działania Fundacji Lach & Partnerzy.

Kontakt:
e.m.lach@lach-partnerzy.pl