Akademia Amp Futbol Varsovia

Akademia Amp Futbol Varsovia powstała z myślą o dzieciach i młodzieży z niepełnosprawnością ruchową. Umożliwiamy im trening i pełną sportowych emocji rywalizację na poziomie odpowiadającym ich możliwościom. W związku z dużymi różnicami indywidualnymi pomiędzy zawodnikami, bardzo zależy nam na poszerzaniu grupy uczestniczącej w treningach. Serdecznie zapraszamy zawodników w wieku 5-16 lat. U nas trenują już dziewczęta i chłopcy z rozpoznaną niepełnosprawnością ruchową jak:
  • amputacja
  • PFFD – skrócona kość udowa
  • Mózgowe Porażenie Dziecięce
  • sprzężona achondroplazja
  • brak przedramienia
  • artrogrypoza
  • zespół Turnera
  • wrodzony rozszczep kręgosłupa
  • przepuklina oponowo-rdzeniowa
Akademia Amp Futbol Varsovia powstała dzięki współpracy Stowarzyszenia Amp Futbol i Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr.3

Zajęcie są zupełnie bezpłatne Obecnie trenujemy w Warszawie przy ulicy Annopol 24b w każdą sobotę.

Zgłoś się
akademia@ampfutbol.pl